Весела Масляна в санаторії «Хвиля»
Ми знаємо, що ви вже скучили за святковими заходами у «Хвилі» і готуємо вам Масляну!Якщо все вдало складеться – у сенсі пом’якшення карантину, спокою у зовнішній та внутрішній політиці, погоди та гарного настрою – то на святкові вихідні, а їх буде поспіль аж чотири дні, ми готуємо для вас святкування Масляної або інакше Колодія!
У програмі виступ народних колективів, конкурси, призи, лазіння на стовп, караоке, танці, хороводи та, звичайно ж, вулична їжа – млинці, плов, вареники з різною начинкою та багато іншого!

Запрошуємо заздалегідь подбати про бронювання номерів або придбання гостьового квитка на захід. Важливе уточнення – насамперед номери бронюються на тих, хто бере путівку вихідного дня на всі чотири дні святкових вихідних.
За пільговими путівками звертайтесь до своїх профспілкових організацій, комерційні путівки можна придбати у адміністратора санаторію або у Головному офісі Київводоканалу, тел. 280-11-91, Тетяна Вікторівна.

Діє акційна умова путівки вихідного дня – ви платите лише за харчування та проживання. Басейн, сауна, соляна кімната – бонус від нас! Розклад відвідувань локацій у адміністратора. Вартість гостьового квитка на денний захід, вуличні гуляння, свято Масляниці 6 березня – 300 гривень (200 – для співробітників Київводоканалу, 150 – для членів ОППО КМВК). У вартість входить вуличне частування – вареники, млинці, плов та участь у святковій програмі з 11.30 до 16.30. Також працюватиме комерційний буфет. Запрошуємо разом з нами зустрічати весну також всіх бажаючих, наших дорогих друзів та сусідів! З усіх питань звертайтесь до адміністратора.

Телефонуйте: (067) 484 99 49, (067) 484 99 48, (044) 202 02 17Присоединяйтесь к нам: