Ремонт квартир, будинків та офісів від компанії РКК
Швидко, професійно, доступно!

Починайте Новий рік з оновлення свого помешкання! Тим більше, що з компанією РКК цей процес принесе вам лише задоволення, а результат буде тішити око ще багато років.

Команда РКК – це професійні дизайнери, прораби та майстри, що мають багаторічний досвід роботи. Наші фахівці готові взятися за найскладніші об’єкти та виконати роботи на найвищому рівні, суворо дотримуючись встановлених термінів.

«Ремонт Квартир у Києві» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг:

Ремонт квартир під ключ. Мета: зручна гарна квартира за індивідуальним проектом. Термін виконання робіт від 90 робочих днів! Передбачає комплекс послуг, в результаті яких замовник заселяється в квартиру повної готовності до експлуатації. Заходить, роззувається, вішає одяг, робить фреш, дивиться телевізор і дякує «РКК»!

Капітальний ремонт. Мета: зручна гарна квартира, готовність, під занос меблів. Термін виконання робіт: від 60 робочих днів! Передбачає організацію ремонту приміщення, з мінімальною участю власника під керівництвом як мінімум виконроба!

Косметичний ремонт. Мета: оновлення старого ремонту, підготовка квартири до продажу, освіжити старий офіс з мінімальним бюджетом. Термін виконання робіт: від 10 робочих днів! Передбачає легкі демонтажні роботи, облицювання стін, підлог, фарбування стелі, заміна сантехнічного електричного обладнання.

Євроремонт. Мета: зручна гарна квартира по дизайн-проекту. Термін виконання робіт: від 80 робочих днів! Передбачає сучасне виконання ремонтних робіт з впровадженням європейських стандартів якості, з використанням сертифікованих, екологічно чистих матеріалів, здатних повністю задовольнити потреби замовника.

Замовляючи послуги в «РКК», ви отримуєте високий сервіс та надійні умови виконання робіт:

  • Підписання договору кошторису, план графіка робіт.
  • Поетапна оплата послуг, аванс при підписанні договору.
  • Оплата послуг згідно акту виконаних робіт.
  • Гарантія на виконані роботи від 1 до 10 років.
  • Післягарантійне обслуговування 24/7.
  • Конфіденційність нерозголошення особистої, комерційної інформації.
  • Можливість роботи як по дизайн-проекту, так і без нього.
  • Комунікація через виконроба або керівника проекту.

Компанія «РКК» — це команда професіоналів, які відповідають за свою роботу та цінують бездоганну репутацію!

Телефон: +38 (067) 348 51 52.

Адреса: м. Київ, вул. Круглоуніверситетська 3-5, оф. 33.

СайтПрисоединяйтесь к нам: