Масажний кабінет Володимира Павловського: 15 технік від фахівця з медичною освітою
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

Біль у спині – це не тільки дискомфорт, який не залишає вас ні на хвилину, а й загроза повноцінному життю у майбутньому. Адже, не знаючи справжніх причин болю, і не лікуючи їх, або займаючись самолікуванням, можна довести ситуацію до інвалідного візка.

Якщо ви хочете раз і назавжди позбутися проблем з хребтом, не поспішайте йти до першого зустрічного масажиста. Адже, отримати сертифікат може кожен, хто пройшов тримісячні курси, а от рівень підготовки таких «фахівців» часто залишається під питанням.

Довіряти своє здоров’я можна виключно спеціалістам з медичною освітою. Такі масажисти точно не нашкодять вашій спині, адже спочатку вони встановлять діагноз, і тільки після цього приступлять до лікування.

Масажний кабінет Володимира Павловського – це безпечне місце, де дипломований лікар виконує 15 технік масажу з урахуванням усіх особливостей вашої ситуації.

Зокрема, спеціаліст допоможе тим, хто страждає від протрузій та гриж, остеохондрозу, радикуліту, міофасціальних болей та дисфункцій. 

Тут ви можете пройти курс загального класичного та оздоровчого масажу тіла. Також Володимир Павловський володіє техніками масажів обличчя (класичний, пластичний, авторський моделюючий, масаж). Практикує розслаблюючий релакс-масаж, масаж при протрузіях і грижах, спортивний масаж, антицелюлітний масаж, медовий, баночний, використовує ефективні комплексні програми з корекції фігури (антицелюлітний масаж + масаж з інарі + обгортання).

Можливий виїзд до вашого дому в межах Києва.

Для запису на безкоштовну консультацію телефонуйте: (068) 384 56 52; (063) 186 76 17 (Viber, Telegram).

Сторінка в InstagramПрисоединяйтесь к нам: