5 переваг «Перспективи» для тих, хто шукає приватну школу для дитини у Броварах
Пошук школи для дитини завжди кропіткий та відповідальний процес. Від правильності вибору залежить не лише успішність в школі, а й готовність до подальшого вступу. Якщо ви обираєте приватну школу в Броварах, рекомендуємо ознайомитись з ліцеєм «Перспективи».

Заклад зарекомендував себе дуже добре, надаючи високоякісну підготовку учням та маючи нові підходи до навчання. Вихованці мають гарний рівень знань, які вдало демонструють на змаганнях та тестуванні.  Основними перевагами ліцею є:

  1. Підготовка до ЗНО. Як ми вже писали учні мають гарні результати з ДПА та ЗНО. Щороку вихованці підтверджують рівень підготовки, вони отримують високі бали та легко вступають у обрані виші. Впродовж всього навчального процесу відбувається підготовка, посилено вивчаються саме ті предмети, з яких буде складено тестування, а вже в 11 класі після уроків для випускників проводять додаткові заняття з обраних предметів.
  2. Допомога з профорієнтацією. Вихованці ліцею не мають складнощів із вступом. До закладу було запрошено спеціального коуча, який розповідає вихованцям про професії, їхні особливості та необхідні навички. Окрім цього, вчителя з самого початку виокремлюють дисципліни, здібності до яких виявлені у дитини найбільше, розвиваючи їх додатково.
  3. Невелика кількість учнів у класах. Чим більше учнів у класі – тим нижчою є якість освіти. Діти почуваються більш впевнено, вчитель має змогу індивідуально працювати з кожним і утримувати їхню увагу впродовж уроків. Це сучасний підхід, який широко використовується в країнах Європи задля найбільшої ефективності навчання.
  4. Індивідуальний план розвитку. У ліцеї діє система «вчитель-репетитор», спрямована на розробку індивідуального плану розвитку учнів. Вчитель спирається на здібності дитини та дає на якісь дисципліни більше навантаження. Вихованці почувають себе впевнено й комфортно, коли в навчально процесі враховуються їхні здібності та зацікавленості.  
  5. Додаткова освіта. Важливий момент – додатковий розвиток у гуртках та клубах за інтересами. Сьогодні там працюють гуртки: «Графічного дизайну», «Виробництва кіно», «Акторської майстерності», «Журналістики», «Малюнку й живопису». 

У Броварах не так багато якісних закладів, які працюють на результат, тому рекомендуємо розглянути цей варіант як той, який дійсно заслуговує на увагу.Присоединяйтесь к нам: