Затори паралізували рух у Києві: ціни на таксі сягають 400 грн
Через ажіотаж замовити таксі майже неможливо. — Актуальні новини Дарницького району

Сьогодні, 24 травня, Київ скували затори. Труднощі з проїздом спостерігаються на Південному, Дарницькому (ДТП), Патона, Метро, Гаванському та Північному мостах.

Рух транспорту було паралізовано на проспектах Романа Шухевича, Степана Бандери (ремонтні роботи), Броварському, Визволителів, Юрія Гагаріна, Соборності та Миколи Бажана.

Сайт Дарницького району

Затори вплинули на трафік на проспектах Голосіївському, Академіка Глушкова, Перемоги, Валерія Лобановського і Мінському. Також проблеми з рухом спостерігалися в центрі столиці, на бульварах Лесі Українки, Чоколівському, Перова та Тараса Шевченка, Харківському, Дарницькому та Набережному шосе.

Затори вплинули на швидкість автомобілів на вулицях Богатирській, Братиславській, Полярній, Протасов Яр, Вадима Гетьмана, Окружній дорозі, Великій Васильківській, Семена Скляренка та Кирилівській, пише Obozrevatel.

Варто зазначити, що ціни на послуги таксі вранці 24 травня становили від 270 до 400 грн за поїздку з лівого на правий берег. Водночас, через ажіотаж, замовити автомобіль практично неможливо.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: