«Заклад європейського рівня»: 1 вересня в Києві відкриється нова школа
Розрахована на 425 учнів, вона матиме всі необхідні, комфортні приміщення. — Актуальні новини Дарницького району

У середу, 1 вересня, в Солом’янському районі Києва відкриють нову школу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час засідання колегії Київської міської державної адміністрації.

«1 вересня ми відкриємо нову школу № 22 в Солом’янському районі столиці – сучасний і комфортний навчальний заклад європейського рівня», – сказав політик.

За його словами, це буде сучасний і комфортний навчальний заклад європейського рівня. Нова школа — триповерхова та розрахована на 425 учнів, вона матиме всі необхідні, комфортні приміщення. Це — перша школа у Солом’янському районі, де втілили сучасну енергонезалежну систему, щоб опалювати будівлю та нагрівати воду завдяки ґрунтовим тепловим насосам.

Сайт Дарницького району

У приміщенні, окрім навчальних класів, буде гардеробна, медичний блок, читальний, спортивний та хореографічний зали. Крім того, будівлю облаштували ліфтами та пандусами для комфорту маломобільних груп населення

Також Кличко нагадав, що за кілька останніх років у Києві побудували 9 нових шкіл та збудували або капітально оновили 33 дитячих садочки, а також відкрили 110 груп у діючих садках.

Разом із тим, сьогодні у школах столиці практично завершили підготовку до навчального року. Влітку у кожному другому закладі освіти здійснили поточні або капітальні ремонти. Зокрема, відремонтували 217 садочків та 242 школи.

«На підготовку до нового навчального року столиця виділила 1,8 млрд грн. І я розраховую, що всі навчальні заклади підготувалися гідно», – наголосив мер Києва.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: