За критичною потребою: в Києві розроблять разові дозволи для проїзду в громадському транспорті під час локдауну
У разі відсутності спецперепустки проїзні будуть заблоковані. — Актуальні новини Дарницького району

У вівторок, 10 серпня, в тестовому режимі запрацювала електронна реєстрація для доступу до громадського транспорту в разі локдауну. Про це повідомив Перший заступник голови з питань здійснення самоврядних повноважень в КМДА Олексій Кулеба.

Також він розповів про те, що у планах є розробка механізму для отримання разових дозволів для фізичних осіб за критичною потребою. За словами посадовця, додаткові картки купувати не потрібно. Працюватимуть раніше придбані транспортні картки: старого – Kyiv Smart Card та нового – Київ Цифровий – зразка або Картка Киянина. Але активними на час локдауну будуть лише ті, власникам яких надано дозвіл.

Сайт Дарницького району

Детальний механізм реєстрації та подачі заявок на отримання перепусток для працівників на проїзд у громадському транспорті на випадок суворого карантину описаний за посиланням. У разі позитивного рішення керівник отримає відповідний лист, а транспортна картка працівника під час локдауну автоматично активується. Ви зможете скористатись громадським транспортом, як зазвичай, сплативши за проїзд карткою. Усі інші транспортні картки (без дозволів) у період суворих обмежень діяти не будуть.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: