Вісім тварин за добу: в Києві масово труять собак — сайт Дарницького району
Препарат смертельної дії вільно продається в аптеках. — Актуальні новини Дарницького району.

В столиці догхантери продовжують масово знищувати собак. Так, за одну добу у київські ветеринарні клініки потрапили вісім тварин з отруєнням. Врятувати вдалося лише шістьох.

Для вбивства шкуродери використовують пігулки під назвою «Ізоніазид», якими лікують туберкульоз. Препарат знаходиться у вільному продажі в аптеках. Потрапивши в організм собаки, ці таблетки порушують нервову систему і можуть привести до необоротних процесів в роботі мозку, а також до смерті, пише Realist.

Сайт Дарницького району.

Власниця однієї з постраждалих собак відзначала, що після отруєння тварина перебувала 12 годин під крапельницею, проте відновити її здоров’я повністю так і не вдалося —  залишилися непоправні порушення ЦНС, собака погано бачить, ходить і дуже ослаблена.

У зв’язку з цим, активісти і захисники тварин зареєстрували петицію на сайті Президента з метою заборонити продаж цього препарату в аптеках без рецепта — можливо таке рішення послужить вирішенням ситуації з цькуванням собак і котів на вулицях. На момент написання тексту петицію підписало 1720 осіб.

Новини Дарницького району.Присоединяйтесь к нам: