Військовозобовʼязаним українцям заборонили змінювати місце проживання — сайт Дарницького району
Тепер для цього потрібен дозвол військкомату. — Актуальні новини Дарницького району

Стало відомо, що призовники, військовозобов’язані та резервісти тепер не зможуть виїжджати за межі своєї області без спеціальної довідки від військкомату.
Норма Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», який діє з 1992 року, передбачає, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, повідомили
у ГШ ЗСУ на сторінці у Facebook.

Сайт Дарницького району


З метою впорядкування обліку переміщених осіб Генеральним штабом Збройних Сил України розроблено Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.
Дозвіл видається від 30 діб до року, залежно від категорії субʼєкта. Розглядається додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у звʼязку зі службовою чи особистою необхідністю.
«Просимо з розумінням ставитися до регуляторних заходів, продиктованих законами України, умовами воєнного стану і ведення війни», — йдеться у повідомленні.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: