Відсьогодні в Україні почнуть діяти електронні трудові книжки
Інформує Пенсійний фонд. — Актуальні новини Дарницького району

Відсьогодні в українців з’явилася можливість не вести трудові книжки в паперовому вигляді, замінивши їх електронними аналогами. Про це на сторінці у Facebook повідомив Пенсійний фонд.

«10 червня 2021 року набирає чинності Закон України від 5 лютого 2021 № 1217-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі». Законом вводиться облік трудової діяльності в електронній формі, що дозволяє не оформляти/не вести паперові трудові книжки», — йдеться в повідомленні.

Сайт Дарницького району

У відомстві уточнюють, що протягом п’яти років ПФУ повинен включити до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відсутні дані про трудову діяльність працівників на підставі відомостей, наданих страхувальниками.

При наявності повної інформації в реєстрі застрахованих осіб про всі періоди трудової діяльності особи пенсію за віком призначатимуть автоматично з дня, наступного за днем ​​досягнення пенсійного віку. За бажанням особа може отримувати пенсію з більш пізнього віку.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: