Вартість проїзду у громадському транспорті Києва підвищать до 20 грн
Нові тарифи почнуть діяти 1 січня 2022 року. — Актуальні новини Дарницького району

У столиці підвищать тариф на проїзд у громадському транспорті. За повідомленням Офіційного порталу Києва, нинішня ціна давно не відповідає економічно обґрунтованому тарифу. За розрахунками КП «Київпастранс наразі він становить 22,30 грн. За розрахунками КП «Київський метрополітен», обґрунтований тариф у метро – 22 грн. «Проте ми розуміємо, що це велике фінансове навантаження на пасажирів, тому при розрахунку нових тарифів одне із завдань – залишити транспортні послуги диференційованими із системою знижок», – зазначив Микола Поворозник.

Сайт Дарницького району

Так, одна поїздка у комунальному транспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі, автобусі) коштуватиме 20 грн у разі придбання разового квитка. У разі оплати проїзду з використанням багатофункціональної електронної картки «Муніципальна картка «Картка киянина» вартість поїздки становитиме 12 грн. Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки у комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 грн: 15 грн при купівлі 50 поїздок, 20 грн – при купівлі 1-9 поїздок. Залишається також можливість придбання місячних проїзних квитків зі знижками. Одна поїздка за проїзним квитком коштуватиме від 14,20 грн залежно від типу проїзного. Також залишаються в обігу проїзні квитки, що використовуються з моменту активації: на 24 години, 48 та 72 години. Зазначається, що місто зберігає пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення.

«Наразі кияни мають можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 грн і деякий час користуватися комунальним транспортом за старими цінами», – сказав Микола Поворозник. Встановити нові тарифи заплановано з 01.01.2022 року.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: