В Україні вводять обов’язкову вакцинацію
Спочатку для представників окремих професій. — Актуальні новини Дарницького району

В Україні вакцинація від коронавірусу стане обов’язковою. Зокрема, для працівників навчальних закладів, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.

Про це 22 вересня під час засідання уряду заявив голова МОЗ Віктор Ляшко.

Виступаючи на засіданні, Міністр охорони здоров’я зазначив, що 80% представників пріоритетних груп, на які поширювався перший етап вакцинальної кампанії, вже отримали принаймні одну дозу щеплення.

Йдеться про медиків, військовослужбовців, співробітників Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Сайт Дарницького району

«Зараз у світі є новий ефективний інструмент протидії COVID — вакцинація. Сьогодні пандемія COVID — це пандемія невакцинованих», — заявив Ляшко.

Крім того, як повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, уряд пропонує посилити відповідальність за підроблення ковід-документів. За використання підробленого сертифіката доведеться заплатити від 17 до 34 тисяч гривень. Також передбачено обмеження волі до 2 років.

Лікарі, які вносять неправдиву інформацію про щеплення, заплатять штраф в розмірі 68 тисяч гривень або проведуть у в’язниці до 2 років та отримають заборону займати свою посаду на термін від 1 до 3 років.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: