В Україні створили курс психологічної допомоги для постраждалих від російської агресії — сайт Дарницького району
Лекції проводитимуть провідні українські фахівці. — Актуальні новини Дарницького району

В Україні до Дня психологічного здоров’я, що відзначають 10 жовтня, запускають онлайн-курс лекцій «Знати, як допомогти» для тих, хто пережив або постраждав від російської агресії.
Протягом курсу можна буде ознайомитись базовими принципами психології для роботи з травмами та розвитку стійкості.
Організатори курсу зазначають, що вчасна психологічна підтримка здатна вивести з шоку, подолати тривогу і допомогти впоратися зі страхом.

Сайт Дарницького району
Лекції проходитимуть у співпраці із провідними українськими психологами-практиками, які з початку війни стали волонтерами й військовими.
Вони створили 10 лекцій про базові принципи психологічної підтримки під час війни.
«Окрім відбудови України, українське суспільство має справитись ще з одним викликом – травматичним впливом, який завдала російська агресія.
Ми маємо бути уважніші до свого психологічного стану та вміти підтримати тих, кого так чи інакше травмувала війна», – зазначає експерт курсу, психолог дитячої лікарні «Охматдит», Олена Анопрієнко.
Від початку повномасштабної війни Олена Анопрієнко працює з людьми у важкому психологічному стані після деокупації Київської області.
«Такі курси вкрай важливі, бо кількість розладів пов’язаних з травмою сильно збільшується.
Тепер мої консультації замість офісу проходять в окопах, а серед пацієнтів – військові», – розповідає військовий психотерапевт когнітивно-поведінкової терапії Дмитро Снісарь.
Також серед лекторів програми: дитяча психіатриня Наталія Масяк, психотерапевт когнітивно-поведінкової терапії Євген Пілецький, експертка з питань підтримки жертв домашнього насилля Альона Кривуляк, парамедик та експерт у сфері першої психологічної допомоги і поведінкового здоров’я при природних катастрофах Аві Тененбаум та інші.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: