В столиці заблокували діяльність «мікрокредитних організацій»
Зловмисники шантажували громадян неіснуючими боргами. — Актуальні новини Дарницького району

Столичні правоохоронці викрили діяльність осіб, які організували схему вимагання неіснуючих боргів у громадян. Згідно із матеріалами слідства, зловмисники оформлювали онлайн-кредити на дані громадян України з використанням реквізитів скомпрометованих банківських карток, а також персональних даних, отриманих шляхом несанкціонованого втручання в банківські термінали. Після оформлення «липових» кредитів, зловмисники, через підконтрольні колекторські організації, вимагали з громадян їх повернення.

Сайт Дарницького району

Правоохоронці провели ряд обшуків у офісах «організацій» та за місцем проживання фігурантів провадження у ході яких вилучили обладнання (GSM-шлюзи) та програмне забезпечення, яке використовувалось для підміни номерів телефонів в ході проведення дзвінків з погрозами для анонімізації зловмисників, близько 50 одиниць комп’ютерної техніки, з якої адміністрували бази «клієнтів» та вівся облік «боргів», а також документальні матеріали, що містять відомості про діяльність зловмисників.

Наразі тривають слідчі дії з метою встановлення та суми завданих збитків та громадян, які потерпіли від злочинної діяльності, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: