В столиці викрили групу депутатів, що «кришували» торгівлю у підземних переходах
Щомісяця учасники схеми отримували від 5 до 7 млн грн.. — Актуальні новини Дарницького району.

В Києві проведено обшуки в учасників злочинної групи, які спільно зі службовцями КМДА організували систематичне вимагання та отримання коштів з орендаторів торгових точок у підземних переходах на території центральних районів міста Києва.

Учасники злочинної групи, до складу якої увійшло близько 20 осіб, у тому числі колишній народний депутат, а також чинні та колишні депутати КМДА, систематично кожного місяця збирали платню з «орендаторів» та забезпечували їхню діяльність шляхом незаконного підключення до електромереж комунальних підприємств, за що підприємці їм сплачували окремо.

Сайт Дарницького району

Розмір щомісячної платні з однієї торгівельної точки лише за оренду приміщень становила від 10 до 15 тис грн. За даними слідства, учасники злочинного угруповання, Київської міської ради, щомісяця отримували від 5 до 7 млн грн доходу від оренди торгових точок, нелегально облаштованих у підземних пішохідних переходах станцій метро у Шевченківському, Солом’янському, Печерському та Голосіївському районах столиці.

За результатами проведених в межах кримінального провадження слідчих дії, у підземних переходах станцій метро «Либідська» та «Арсенальна» розпочався масовий демонтаж торгівельних точок та МАФів, повідомляє Офіс генерального прокурора.

Слідчі дії тривають.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: