В столиці презентували міські автобуси з кондиціонерами, обігрівом та GPS-системами
До перевізників будуть ставити високі вимоги. — Актуальні новини Дарницького району

Київська влада презентувала оновлені маршрутні автобуси, які незабаром курсуватимуть вулицями міста. Крім того, оголошено конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Про нові вимоги повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, відтепер до перевізників будуть ставити високі вимоги щодо якості послуг. Серед нових умов – забезпечення більшої доступності автобусів для маломобільних пасажирів та людей із інвалідністю, заборона звукового та візуального забруднення, наявність не менш ніж 5 спеціальних кнопок зупинки на вимогу, обладнання салону кондиціонерами, системами обігріву та додатковим простором для перевезення щонайменше одного крісла колісного чи дитячого візка або велосипеда.

Сайт Дарницького району

Серед інших новацій – автоматичне оголошення зупинок українською та англійською мовами, яке дублюватиметься на електронному табло всередині та зовні салону автобуса, щоб інформація була доступна людям із порушенням зору. Салони також будуть обладнані валідаторами для е-квитка та GPS-системами, повідомляє OBOZREVATEL.

«У салоні має бути розміщений інформаційний стенд затвердженого містом зразка. На ньому буде фото водія, номер автобуса, а також інша інформація щодо перевізника та контактів для зворотного зв’язку. Це дасть можливість пасажиру швидше надіслати пропозицію чи скаргу, яку буде опрацьовувати міський контактний центр 15-51, а також Служба комунальних перевезень. Уся інформація буде продубльована англійською мовою», – додав заступник голови КМДА.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: