В столиці почне працювати соціальне таксі для осіб з інвалідністю — сайт Дарницького району
Перші автомобілі вийдуть на маршрути вже за місяць. — Актуальні новини Дарницького району.

В травні 2021 року в Києві з’явиться таксі для осіб з інвалідністю. Запуск нової соціальної послуги перебуває на завершальному етапі, повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Коли ми запланували створення цієї послуги, то зіткнулися з проблемою – відсутністю нормативних актів, які б її регулювали. Минулого року ми запустили послугу в пілотному режимі і паралельно почали розробляти порядок її надання. «Пілот» проявив себе добре та вказав на недоліки. Але затвердження порядку – це бюрократичний механізм, який потребував досить багато часу. Проте він вже зареєстрований в органах юстиції. Тобто Київ – перший в Україні розробив та зареєстрував цю соціальну послугу», – зазначила Марина Хонда.

Сайт Дарницького району

Заступниця голови КМДА додала, що подачу пропозицій на конкурс уже завершено. Після оголошення переможця, він почне підготовку до виходу на маршрут. Вона також зазначила, що спершу на вулиці вийде близько 20 спеціально-обладнаних автомобілів. Поступово їх кількість буде збільшуватися, пише Офіційний портал Києва.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: