В столиці паркувальні місця продаватимуть на онлайн-аукціоні
Ціна в кожній локації столиці буде різною. — Актуальні новини Дарницького району

В Києві паркомісця поблизу бізнес-центрів, бутиків, салонів та банків (у I і II зонах) продаватимуть на спеціальному аукціоні. Про це розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов. За його словами, проблеми з паркуванням нерідко виникають через заблокованість майданчиків різноманітними організаціями, які вважають їх своєю власністю, повідомляє OBOZREVATEL.

Усов додав, що відповідальному бізнесу, якому для його діяльності необхідна парковка, пропонується укласти офіційний договір з містом про бронювання машиномісця шляхом використання офіційного міського знаку єдиного стандарту. Машиномісце в межах одного паркомайданчика буде виставлятися на онлайн-аукціон за умови надходження на нього більше однієї заявки на бронювання.

Сайт Дарницького району

«Аукціони проводитимуться на незалежних платформах, і КМДА точно не зможе впливати на їхні результати. Якщо у рамках аукціону бізнес-центр «А», якому бракує машиномісця, в конкуренції з бізнес-центром «Б» перетворить цю суму в рази більшу – це буде чесна ціна, і місто від цього тільки виграє», – пояснив Усов.

При цьому ціна в кожній локації столиці буде різною. Залежно від територіальної зони паркування ціна за одне заброньоване машиномісце буде встановлюватися від 8599 гривень на місяць для І зони, і від 4410 гривень на місяць – для II зони. Кількість заброньованих машиномісць у столиці не буде перевищувати 40%. Так, щонайменше 60% паркувального простору Києва завжди буде залишатися загальнодоступним для кожного.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: