В столиці хочуть звести платну естакаду за 2,2 мільярда доларів
За проектом її прокладуть від району метро «Святошин» до Дарницького мосту. — Актуальні новини Дарницького району

Вже за п’ять років у Києві може з’явитися платна двоярусна естакада для автомобілів протяжністю 25 км. Проект вартістю близько 2,2 мільярда доларів ініціювали в транспортній корпорації з державного будівництва «Укртрансбуд».

Естакада буде розташована над діючою гілкою залізниці, що проходить через Київ. Підкреслюється, що це «дозволить значно поліпшити транспортну ситуацію в столиці (вирішить проблему відсутності швидкісних автомагістралей і місць для паркування транспорту)».

Сайт Дарницького району

За проектом її прокладуть від району метро «Святошин» до Дарницького мосту. Завдяки цьому з одного кінця Києва в інший можна буде дістатися менше ніж за півгодини. В’їзди/виїзди передбачені в місцях примикання з основними проспектами (через кожні 5-6 км). Також плануються перехоплюючі паркінги із загальною кількістю місць для паркування близько 25 тисяч.

Освітлення, робота світлофорів буде забезпечуватися за рахунок сонячних батарей. Також у зимовий час електроенергію, отриману від батарей, хочуть використовувати для підігріву дорожнього покриття, пише Realist.

Загальний термін будівництва естакади — 5 років. Термін окупності проекту — 15 років. Термін концесії — 20 років, після чого об’єкт передається державі.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: