В Києві з’явилась мобільна бригада для допомоги постраждалим від домашнього насильства
Вона працюватиме і в рейдовому режимі у сім’ях, які регулярно звертаються із викликами. — Актуальні новини Дарницького району

У Києві створили першу мобільну бригаду для підтримки постраждалих від домашнього насильства та за ознаками статі. Вона створена при Подільському районному центрі соціальних служб і діє в тестовому режимі поки що лише в одному районі столиці — Подільському.

Фахівці приїжджатимуть на виклик до жертв домашнього насильства та зможуть невідкладно надати психологічну допомогу. За необхідності фахівці сприятимуть наданню медичної допомоги та поінформують про соціальні, психологічні та правові послуги, які люди можуть отримати, щоб подолати наслідки насильства.

Сайт Дарницького району

Мобільна бригада складається з фахівців із соціальної роботи та психологів, які пройшли спеціальні тренінги та навчання у цій сфері. За потреби вони зможуть залучати експертів служби у справах дітей та працівників ювенальної поліції. В разі загрози чи небезпеки для життя чи здоров’я мобільна група має право звернутися до патрульних.

Крім екстрених викликів, двічі на тиждень мобільна бригада працюватиме в рейдовому режимі у сім’ях, які регулярно звертаються із викликами про домашнє насильство на лінію «102».

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: