В Києві знайшли застреленим екс-суддю Сергія Зінченка
У день смерті чоловік планував укладення великої ділової угоди. — Актуальні новини Дарницького району.

У четвер, 18 листопада, в столиці знайшли мертвим колишнього суддю Солом’янського районного суду столиці Сергія Зінченка. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила його адвокатка Лариса Криворучко. Джерело «Судового репортера» повідомляє, що Зінченка застрелили в його власній квартирі на Подолі у минулий четвер.

Поліція, яка прибула на місце, зафіксувала відкриті двері квартири і труп екссудді. Дружини і сина вдома не було. Того дня у вбитого начебто планувалась велика ділова угода і за домовленостями Сергій мав отримати велику суму грошей.

Сайт Дарницького району

«Ні грошей, ні коштовних речей в квартирі не було — тільки труп, пізніше виявилось, що квартира переписана на невідому третю особу. Вірогідність того, що Сергій Володимирович сам відчужив власну квартиру сторонній особі, яка належить його малолітній дитині — 0,001%. На передодні в нього було прекрасне почуття і гарний настрій, передумов до самогубства не було, він планував ряд ділових справ, зустрічей, проектів. Надто багато загадкових обставин», — зазначає співрозмовник.

Нагадаємо, екссуддя Зінченко фігурував у справі про заволодіння столичними квартирами померлих осіб за підробленими документами. У березні 2018 йому повідомили про підозру в замаху на шахрайство і пособництво у підробленні документів. Минулої п’ятниці планувалося чергове судове засідання, яке, вочевидь, не відбулося через неявку обвинуваченого. Окрім Зінченка, у справі фігурували двоє адвокатів, нотаріус, голова сільради і ще дві особи.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: