В Києві запустили нову систему виявлення неоплаченого паркування
Система захищена відповідно до сучасних стандартів кібербезпеки. — Актуальні новини Дарницького району

У Києві запустили електронну систему перевірки оплати штрафів за неоплачене паркування. Раніше інспектори звіряли з декількома джерелами інформацію щодо оплати паркування і виписували штрафи вручну. Тепер весь процес можна здійснити за кілька хвилин.

Сайт Дарницького району

«За номером машини інспектор миттєво перевірить оплату паркування. У разі несплати буде виконана фотофіксація і згенерована доказова база. Система також автоматично генерує повідомлення з QR-кодом про притягнення до адміністративної відповідальності. Повідомлення можна буде швидко роздрукувати і залишити на місці вчинення правопорушення на лобовому склі транспортного засобу», — інформують у Київській міській державній адміністрації.

Повідомляється, що система захищена відповідно до сучасних стандартів кібербезпеки. Інспектори не мають доступу до персональних даних водіїв, а вся інформація зберігається в зашифрованому вигляді в міському дата-центрі. Власники автомобілів можуть отримувати повідомлення про штрафи з доказовою базою і відразу оплачувати їх. Водіям надається знижка 50% при сплаті штрафу, якщо оплата здійснюється протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: