В Києві викрили осередок «ІДІЛ»: серед затриманих — п’ятеро росіян




Під час обшуків вилучено зброю, підроблені документи і засоби зв’язку. — Актуальні новини Дарницького району

СБУ провела в Києві спецоперацію по припиненню діяльності осередку міжнародної терористичної організації «Ісламська держава». Встановлено, що керівником угруповання був один із лідерів «ІДІЛ», якого СБУ затримала і екстрадувала до Грузії у травні 2020 року.

За попередніми даними, до складу осередку входило 12 осіб. П’ятеро з них – громадяни РФ, які перебувають у розшуку за злочини у різних країнах світу. Крім того, зловмисники причетні до фінансування терористичної діяльності бойовиків «Ісламської держави» на території Близького Сходу.

Співробітники СБУ задокументували факти їх листування із особами, які перебувають у Сирії та беруть участі у бойових діях. Для маскування незаконного перебування у столиці нашої держави вони розосередились за окремими адресами у різних районах міста.

Сайт Дарницького району

Під час 11 обшуків за місцями перебування зловмисників правоохоронці виявили зброю та набої до неї, підроблені документи, засоби зв’язку. Вилучені предмети направлено на експертизу.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності.

Новини Дарницького району



Присоединяйтесь к нам: