В Києві викрили канал збуту наркотиків: вилучено товару на 10 млн.грн — сайт Дарницького району
Частину наркотиків контрабандним шляхом постачали до РФ. — Актуальні новини Дарницького району

В Києві затримано трьох учасників злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на збуті наркотичних речовин та психотропних засобів на території Києва, Київської, Одеської та інших областей України, а також відправці контрабандним шляхом в РФ.

Сайт Дарницького району

Зловмисники збували кокаїн та психотропну речовину МДМА, використовуючи водіїв таксі. Оплата за наркотичні засоби здійснювалася у криптовалюті. Під час обшуків, проведених на території м. Києва і Одеської області за місцями проживання та реєстрації членів угруповання, вилучено близько 1 кг кокаїну, понад 9 тис пігулок МДМА, близько 300 гр інших психотропних речовин, ваги, зіп-пакети та інші докази злочинної діяльності. Вартість вилученого при роздрібному продажі становить понад 10 млн грн., повідомляє Офіс Генерального прокурора.  

Викрито діяльність злочинної групи прокурорами спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та слідчого відділу Дніпровського управління поліції ГУ Нацполіції України в м. Києві. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: