В Києві створили програму для пошуку паркомісць та оплати за паркування
Програма буде доступна й для інспекторів з паркування. — Актуальні новини Дарницького району

В Києві на базі сервісу «Київ Цифровий» створили програму для автовласників та інспекторів паркування. В додатку міститиметься онлайн-мапа паркінгів, доступних у місті, за допомогою якої автовласники зможуть швидко знайти місце для свого авто. Крім того, водії зможуть оплатити за допомогою додатку послуги з паркування, а також штрафи за порушення правил.

Сайт Дарницького району

«Цей цифровий інструмент може стати таким собі засобом для моніторингу кількості паркомісць у Києві. Програма дасть змогу проаналізувати, в яких частинах міста є необхідність у додаткових паркінгах, оцінити загальну потребу у паркомісцях, а також напрацювати рішення для більш ефективного використання вже наявної паркувальної інфраструктури. Ці дані, в свою чергу, можуть лягти в основу для подальшого планування будівництва у місті», — повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій.

Програма також буде доступна для користування інспекторів з паркування, які зможуть автоматично фіксувати порушення. Це дасть змогу забезпечувати їх швидке усунення та повідомлення власника про штрафні санкції, які останній зможе сплатити онлайн.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: