В Києві студент встановив приховану камеру у жіночій душовій гуртожитку
Під час встановлення камери хлопець зняв своє лице. — Актуальні новини Дарницького району

В Солом’янському районі столиці студент встановив приховану камеру у жіночій душовій одного з гуртожитків КПІ. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла депутат Інна Совсун. За її словами, ввечері 28 жовтня в душі жіночого гуртожитку знайшли камеру. Коли файли відновлювали, вдалося встановити особу того, хто це організував. Студент другого курсу зняв своє ж обличчя, коли тестував камеру. За цей час він встиг записати кілька відео.

Сайт Дарницького району

«Викликали наряд поліції й написали на нього заяву. А далі почалося найцікавіше. Комендантка гуртожитку спочатку обіцяла тримати справу на контролі, а тепер закликає дівчат, які хочуть написати колективну заяву «вгомонитися». Комендантка стверджує, що всі мають переглянути свої вчинки. На її думку, вимагати покарання для порушника — це булінг, звинувачує студенток, що вони більше цікавляться матеріальною компенсацією, ніж покаранням, шантажує, що притягатиме до відповідальності за куріння», — пише Інна Совсун.

За словами депутатки, дії студента порушують статтю 8 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод — закріплює право на повагу до приватності, статті 32 Конституції — захищає особисте життя. Крім того, невідомо, на які сайти могли потрапити дані записи і чи були постраждалі дівчата повнолітніми. А тому хлопця мають як мінімум відрахувати.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: