В Києві пройде благодійний забіг «No Age Run»
До участі запрошуються усі бажаючі. — Актуальні новини Дарницького району

У суботу, 2 жовтня, в столиці пройде благодійний забіг без вікових обмежень «No Age Run». Мета забігу – зібрати 1 млн гривень на реконструкцію Центру по догляду за старшими людьми у селі Медвин Київської області. Забіг організовують фандрейзингова платформа Kind Challenge та благодійний фонд «Життєлюб», повідомляє «ШОТАМ».

«No Age Run – незвичайний забіг. Він об’єднує людей різного віку, інтересів і фізичної підготовки. Організатори запрошують всіх взяти участь у забігу, щоб весело провести час і зробити свій внесок у добру справу.

Сайт Дарницького району

Щоб долучитись до забігу та допомогти зібрати кошти, потрібно:

— зареєструватись за посиланням;

— сплатити реєстраційний внесок, 90% з якого піде на реконструкцію будинку для Ба і Ді;

— обрати дистанцію: 10+1 км, 5+1 км, 2+1 км або 1 км прогулянкову тіндер–дистанцію, на якій потрібно не бігти, а спілкуватись з учасниками. До речі, переможцем у цій категорії стане учасник, який останнім перетне фінішну пряму;

— 2 жовтня вийти на старт у Кіно-Саді в Гідропарку чи здолати свою дистанцію з будь-якої точки світу та отримати свою медаль поштою;

— щоб допомогти ще більше, ви можете додатково збирати кошти на реконструкцію Центру для старших людей (після реєстрації у кожного учасника автоматично формується власна кампанія, де перший внесок – оплата за участь у забігу).

Вартість участі

Для атлетів 60+ передбачена система знижок.

Медаль фінішера отримує кожен учасник, а бігуни із кращим результатом – цінні подарунки від спонсорів заходу. Також ви можете придбати «підвішений» старт, щоб атлети 60+ змогли позмагатись за призові місця.

З 10 вересня вартість участі для індивідуальних учасників – 800 грн. Квиток для атлетів 60+ – 400 грн.

Запрошують також корпоративні команди долучитись до забігу. No Age Run вже підтримали компанії arlsberg та Ernst&Young.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: