В Києві «обвалився» ще один міст: бетон посипався на проїжджу частину
Востаннє споруду ремонтували в 2012 році. — Актуальні новини Дарницького району

У середу, 4 серпня, в районі Осокорків обвалилася частина шляхопроводу. Фото з місця пригоди опублікував на своїй сторінці у Facebook Максим Свердліченко. На світлинах видно, що бетонний захисний шар мосту впав просто на проїжджу частину. На щастя, у цей момент автомобілів там не було.  

За словами експерта-мостобудівника, останній капітальний ремонт тут проводили ще в 2012 році. Тоді відремонтували дорожнє полотно та замінили гідроізоляцію. Також змінили деформовані шви «з грубинкою» на шви типу MAURER і водовідвідні трубки на проїжджій частині та тротуарах.

Сайт Дарницького району

«Не минуло й десяти років, а шляхопровід знову перебуває в аварійному стані. Місцеві жителі постійно скаржаться на руйнування захисного шару бетону конструкцій шляхопроводу. Шляхопровід розташований біля метро, і рух там інтенсивний. Як автомобілів, так і пішоходів із дітьми», — цитує експерта видання «Фокус».

Крім того, спеціаліст звернув увагу, на оголену арматуру, покриту корозією, і тріщини на балках.

«Мости, які перебувають в аварійному (п’ятому) стані, потребують термінового ремонту або підлягають перекриттю. Капітальний ремонт вимагає значних фінансових витрат, які місто який уже рік не може виділити на цей шляхопровід. А перекриття руху на аварійних спорудах призведе до транспортного колапсу та невдоволення городян», — додав мостобудівник.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: