В Києві із захаращеної до стелі квартири вилучили трьох дітей
Малолітні перебували у жахливих умовах. — Актуальні новини Дарницького району

В Києві правоохоронці спільно зі службою у справах дітей та сім’ї вилучили з родини трьох дітей. До поліції Києва зателефонував чоловік та повідомив, що у квартирі на вулиці Тимошенко, що в Оболонському районі столиці, стався конфлікт та бійка між родичами. На вказану адресу виїхали патрульні та медики.

На місці події вони помітили трьох малолітніх дітей, які перебували у жахливих умовах. Трикімнатне помешкання майже до стелі захаращене сміттям та мотлохом, а малеча лежала на ліжку. Батьків у квартирі не було, проте там перебував чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння, котрий назвався їх родичем.

Сайт Дарницького району

За вказаною адресою негайно прибули співробітники ювенальної превенції Оболонського управління поліції та представники служби у справах дітей і сім’ї, які прийняли рішення про вилучення дітей, 2018, 2019 та 2020 років народження, та відвезли їх до лікарні.

На матір правоохоронці склали протокол за ч. 2 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. Найближчим часом працівники соціальної служби вирішать питання щодо подальшого перебування дітей, повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: