В Києві із захаращеної до стелі квартири вилучили трьох дітей




Малолітні перебували у жахливих умовах. — Актуальні новини Дарницького району

В Києві правоохоронці спільно зі службою у справах дітей та сім’ї вилучили з родини трьох дітей. До поліції Києва зателефонував чоловік та повідомив, що у квартирі на вулиці Тимошенко, що в Оболонському районі столиці, стався конфлікт та бійка між родичами. На вказану адресу виїхали патрульні та медики.

На місці події вони помітили трьох малолітніх дітей, які перебували у жахливих умовах. Трикімнатне помешкання майже до стелі захаращене сміттям та мотлохом, а малеча лежала на ліжку. Батьків у квартирі не було, проте там перебував чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння, котрий назвався їх родичем.

Сайт Дарницького району

За вказаною адресою негайно прибули співробітники ювенальної превенції Оболонського управління поліції та представники служби у справах дітей і сім’ї, які прийняли рішення про вилучення дітей, 2018, 2019 та 2020 років народження, та відвезли їх до лікарні.

На матір правоохоронці склали протокол за ч. 2 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. Найближчим часом працівники соціальної служби вирішать питання щодо подальшого перебування дітей, повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Новини Дарницького району



Присоединяйтесь к нам: