В Києві готуються до відкриття ялинкових базарів: скільки коштуватимуть ялинки
Місян закликають купувати дерева тільки на офіційних ярмарках. — Актуальні новини Дарницького району

В Києві створено майже 200 локацій для продажу новорічних ялинок. Працюватимуть ярмарки з 15 до 31 грудня у всіх районах столиці, повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба. Адресний перелік 187 сезонних ярмарків із продажу ялинок у Києві за посиланням.

«Закликаю киян купувати новорічні дерева лише на офіційних ярмарках. Адже на стихійних ринках хвойні дерева реалізовуються без документів та можуть бути шкідливими. Інспекція з благоустрою отримала завдання – контролювати розміщення місць продажу хвойних, вносити приписи та складати адмінпротоколи на порушників», – прокоментував Олексій Кулеба.

Сайт Дарницького району

До роботи офіційних ярмарків існують певні вимоги:

  • усі ялинки, сосни та смереки мають бути чіповані або містити етикетки. Це захистить споживачів від придбання незаконно зрублених дерев, оскільки в чипі чи індивідуальному номері штрих-коду міститься вся інформація про дерево
  • територія ярмарку має бути обов’язково огороджена;
  • локація повинна містити інформацію про суб’єкта підприємницької діяльності, який здійснює продаж, та режим роботи;
  • має бути лінійка для виміру розміру новорічного дерева та оприлюднена вартість погонного метра.

У Департаменті промисловості та розвитку підприємництва додають, що вартість хвойних на офіційних точках продажу складатиме від 150 до 500 грн.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: