В Києві другий день поспіль шукають двометрового удава
Змія втекла під час прогулянки. — Актуальні новини Дарницького району

В Голосіївському районі Києва другу добу поспіль шукають удава. Двометрова змія втекла від своєї власниці під час прогулянки поблизу економічного факультету університету імені Тараса Шевченка. Жінка намагалася знайти його власними силами, але не змогла.

«Удав просто загубився, заповз у кущі, і я не змогла його знайти. У цьому районі велика зелена зона. Удав не боїться людей, він домашній. У нього немає імені, вони за своєю природою глухі і не реагують на клички, як кішка або собака. Вчора мені прислали відео, як він повзає в кущах, сподіваюся з ним все гаразд», – розповіла сайту «Сьогодні» Світлана. Вона також додала, що до пошуків підключилися її знайомі і сусіди. Вони прочісують зелену зону.

Сайт Дарницького району

У Київському зоопарку кажуть, що шукати удава потрібно відразу ж, оскільки він може загинути від переохолодження – вночі вже +15.

«Шансів знайти його живим небагато. Потрібно обстежити сонячні місця. Після холодної ночі удав буде виповзати на сонячне місце щоб зігрітися. В умовах міста удав може загинути від холоду або його можуть вбити собаки, плюс у нього немає кормової бази. Потрібно шукати в радіусі 50 і більше метрів від місця зникнення. Особливу увагу на кущі і дупла дерев, підвали, куди він може заповзти», – сказав Кирило Трантін, гендиректор Київського зоопарку.

У зоопарку додають, що людям нема чого бояться удава. Він не агресивний, тим паче якщо виріс в домашніх умовах.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: