В Києві безкоштовно оперуватимуть людей із проблемами зору
Мова не лише про саму процедуру, а й про витратні матеріали. — Актуальні новини Дарницького району

Мешканці столиці, які мають проблему із зором, можуть розраховувати на проведення операцій в комунальних медичних закладах столиці на безоплатній основі. Платити не доведеться не лише за саму процедуру оперативного втручання, а й за необхідні витратні матеріали, що також надаються безкоштовно. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

Сайт Дарницького району

За її інформацією, на виконання заходів Міської цільової програми «Здоров’я киян» у 2020 році місто закупило сучасне обладнання та витратні матеріали для проведення офтальмологічних операцій на суму близько 42 мільйонів гривень. І наразі Департаментом охорони здоров’я вчинено все необхідне, щоб такі оперативні втручання проводили в п’ятьох клініках міста, на базі яких функціонують потужні спеціалізовані відділення.

«Це Олександрівська клінічна лікарня м. Києва, Київські міські клінічні лікарні №№1, 3, 8 та 9. Усе, що має зробити людина з проблемами із зором – відвідати лікаря, пройти обстеження і – в разі показань до операції – звернутися з консультативним висновком та електронним направленням до однієї із цих лікарень», – повідомляє Офіційний портал Києва.

Директорка Департаменту розповіла, що з початку року, попри уповільнення темпів надання планової медичної допомоги через пандемію, лише штучних кришталиків імплантували 479. Також вона зауважила, що минулими роками для безкоштовної допомоги офтальмологічним пацієнтам закуповували лише кришталики, а сьогодні цей перелік значно розширено. Окрім хворих на катаракту, завдяки закупленим матеріалам та обладнанню на безоплатній основі наразі мають змогу прооперуватися і пацієнти з відшаруванням сітківки, глаукомою, травмами очей тощо.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: