У Святошинському районі поліцейські вилучили з родини малолітню дитину — сайт Дарницького району
Хлопчик втік з дому через психологічне насильство матері. — Актуальні новини Дарницького району

Влітку цього року до поліції Києва звернулася жінка із заявою про зникнення 9-річного сина.
Майже добу правоохоронці, військовослужбовці Нацгвардії України та рятувальники ДСНС шукали безвісти зниклого хлопчика, який в той час ховався вдома у свого нового знайомого.
Тоді, за допомогою інформації від місцевих дітей, поліцейські розшукали юного втікача, нагодували його та подарували іграшки.

Сайт Дарницького району

Аби встановити причини такого вчинку хлопчика, працівники ювенального сектору систематично перевіряли дану сім’ю за місцем мешкання.
«В ході чергового відвідування родини ми встановили, що мати недбало ставиться до виховання сина та вчиняє відносно нього психологічне насильство.
Відтак, ми притягнули жінку до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства та передали інформацію службі у справах дітей та сім’ї», — розповіла начальниця сектору ювенальної превенції Святошинського управління поліції Оксана Пономаренко.
На спільній координаційній нараді було прийнято рішення про вилучення малолітнього з родини.
Наразі хлопчика поміщено до центру соціально-психологічної реабілітації дітей, а службою у справах дітей та сім’ї вирішується питання щодо позбавлення жінки батьківських прав, повідомляє ГУ Національної поліції.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: