У МОЗ надали поради батькам як допомогти дитині здолати стрес — сайт Дарницького району
4 вправи можуть швидко зняти напругу у всьому тілі. — Актуальні новини Дарницького району

Лікар-психотерапевт Сергій Міщук спільно з Міністерством охорони здоров’я поділився вправами, які допомагають відновити психологічний баланс і подолати тривожні відчуття.
«Антистрес-вправи є простими, утім ефективними, і працюють так, щоби допомогти тілу впоратися зі стресом на рівні м’язової пам’яті. Крім того, вони допомагають збалансувати психоемоційний стан», — пояснили у МОЗ.
Дихання животиком
Ця вправа для контролю за диханням. Варто зробити 10-12 повільних вдихів та видихів, поклавши руки на живіт. У цей час спостерігайте та відчувайте долонями, як підіймається та опускається живіт.

«Трясці»
По черзі струшуйте розслабленими ногами, а тоді рухайте 10-15 разів вперед та стільки ж назад на кожну ногу.

Сайт Дарницького району

«Тополя на вітрі»
Цю вправу варто робити стоячи з рівною спиною, а ноги поставити на ширині плечей.
Цю руханку ще називають «потгяушки», бо дитина має неспішно підняти спершу одну руку. Нею вона має ніби «тиснути» на небо, а іншою – на землю.
Можна запропонувати дитині уявити себе деревом, яке розхитується на вітрі.

«Сокира»
Ця вправа для емоційного розслаблення та скидання напруги.
Дитина має завести руки за голову так, ніби вона тримає сокиру. Міцно стиснувши долоні на видиху зробити різки рух, ніби вона має розколоти колоду. Варто повторити вправу близько 10 разів.

«Спробуйте виконувати ці вправи самі та разом із дітьми. Вони допоможуть відновити психологічний баланс і подолати тривожні відчуття», — рекомендують фахівці.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: