У Києві знову почне працювати соціальне таксі — сайт Дарницького району
Повторно подавати документи до соцзахисту не потрібно. — Актуальні новини Дарницького району

У Києві відновлять надання послуги соціального таксі для перевезення дітей та осіб з інвалідністю до лікарень, центрів реабілітації та навчальних закладів, повідомляє STATUS QUO.
Відновлення відбуватиметься поступово. Поки що за тиждень соціальним транспортом скористалися 63 дитини та особи з інвалідністю.
«Київський міський центр реабілітації продовжить вивчати потребу, адже з початком повномасштабного російського вторгнення велика кількість одержувачів залишила Київ. Але, за умови збільшення кількості людей, які потребують такої послуги, буде збільшено і кількість транспортних засобів», — повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда.

Сайт Дарницького району
Чиновниця додала, що людям, які подавали відповідний пакет документів до органів соціального захисту та щодо яких було винесено позитивний висновок, повторно подавати документи не потрібно.
Нагадаємо, соціальне таксі – спеціально обладнаний транспорт, призначений для людей з інвалідністю, яке надає транспортні соціальні послуги з перевезення людей з інвалідністю І групи та/або самотніх непрацездатних громадян, які самостійно не пересуваються або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших технічних засобів реабілітації до соціально значимих об’єктів.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: