У Києві проведуть контрольне зняття показань лічильників тепла та гарячої води — сайт Дарницького району
До кого прийдуть із перевіркою. — Актуальні новини Дарницького району

Щороку, після завершення опалювального сезону, «Київтеплоенерго» проводить контрольне зняття показань квартирних лічильників опалення та гарячої води.
Такі заходи передбачено законом «Про комерційний облік теплової енергії», повідомляє Київтеплоенерго.

Як пояснили у компанії, верифікація даних необхідна для перевірки обсягів тепла, спожитих конкретною квартирою та будинком в опалювальний період, що забезпечує актуальні та справедливі нарахування за спожиті послуги.
Контрольне зняття показань проводять контролери Київтеплоенерго і підприємство звертає увагу мешканців столиці на обов’язкові атрибути працівників, щоб не допустити в помешкання сторонніх осіб.

Сайт Дарницького району
Так, кожен контролер має службове посвідчення, де зазначені номер посвідчення, прізвище та ім’я, посада, табельний номер працівника, а також назва структурного підрозділу. Обов’язково є печатка підприємства.
Якщо раптом виникли сумніви щодо повноважень і намірів осіб, які назвалися контролерами КП Київтеплоенерго, виникли питання чи дійсно заплановане контрольне зняття показань на цю дату у вашому будинку, перевірити інформацію можна в Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером телефону: 1557 (зі стаціонарного) або (044) 500-15-57 (з мобільного).

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: