У Дарницькому районі викрили злочинну групу, яка організувала розгалужену мережу збуту психотропів — сайт Дарницького району
Щомісячний обіг за збут становив понад 1 млн грн. — Актуальні новини Дарницького району

Дарницькою окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 8-ми учасників злочинної групи, які організували розгалужену мережу збуту наркотичних засобів на території Києва та Одеси у особливо великих розмірах (ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Новини Дарницького району
Організаторами незаконного бізнесу виявилась сімейна пара з м. Жашкова Черкаської області, яка залучила до своєї злочинної діяльності інших осіб, повідомляє Київська міська прокуратура.
Відповідно до розподілених ролей, троє з них виконували роль адміністраторів: відповідали на телефонні дзвінки клієнтів, координували наркозалежних осіб на місцезнаходження схованок з наркотичним засобом, перевіряли надходження коштів за наркотичні засоби.
Ще двоє займалися фасуванням наркотичних засобів у дрібні згортки. Інші – здійснювали «закладки» з наркотиками на території Києва і Одеси та повідомляли координати схованок адміністраторам.
За даними слідства, щомісячний обіг грошових коштів за збут наркотичних засобів становив понад 1 млн грн.
Санкція статті передбачає від 9 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Сайт Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: