У Дарницькому районі викрили мережу псевдореабілітаційних центрів — сайт Дарницького району
Людей утримували насильно. — Актуальні новини Дарницького району

Слідчі поліції Києва зібрали доказову базу вини фігурантів, які від імені громадських організацій під виглядом лікування нарко- та алкозалежності незаконно утримували 25 громадян.
Серед методів «лікування»: фізична сила, психологічний вплив, а також сильнодіючі медичні препарати, які пригнічують свідомість, повідомляє Поліція Києва.
В ході досудового розслідування поліцейські з’ясували, що зловмисники пропонували послуги з лікування осіб від алкоголізму і наркоманії та прикривалися діяльністю громадських організацій.
Така «реабілітація» коштувала від десяти до п’ятнадцяти тисяч гривень, а розміщувалися центри в орендованих приватних будинках.

Сайт Дарницького району

Втім, дозвільних документів на здійснення медичної практики фігуранти не мали. Вони підшукували клієнтів через оголошення в Інтернеті, але насправді не надавали їм ніякого лікування та насильно утримували потерпілих проти їх волі.
Поліцейські встановили, що шахраї застосовували до потерпілих фізичну силу, психологічний вплив, а також сильнодіючі медичні препарати, які пригнічують свідомість. Таким чином від дій зловмисників постраждало 25 осіб.
Учасникам організованої злочинної групи було повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 146 Кримінального кодексу України – незаконне позбавлення волі, вчинене організованою групою або такі, що спричинили тяжкі наслідки (санкція статті передбачає від п’яти до десяти років позбавлення волі).
Наразі правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували матеріали до суду для розгляду справи по суті.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: