У Дарницькому районі викрили двох адміністраторів «ЧВК Редан» — сайт Дарницького району
Організатори планували зустріч підлітків субкультури, яка поширилась з Росії. — Актуальні новини Дарницького району

В понеділок, 27 лютого, у центральній частині міста, завдяки вчасному реагуванню ювенальних поліцейських, аналітиків столичного главку, оперативників та дільничних вдалося попередити бійку між молоддю.
Ювенальні поліцейські Дарницького управління поліції із залученням аналітиків управління кримінального аналізу та оперативників встановили, що днями біля одного з торгових центрів планувалася зустріч підлітків неформального руху та їх опонентів.
Аби попередити конфлікт та бійку поліцейські оперативно встановили організаторів зустрічі – адміністраторів груп у соціальній мережі, повідомляє Поліція Києва.

Сайт Дарницького району

«Підбурювачами виявилися 15-річна киянка, яка заради хайпу створила у соціальній мережі групу для прихильників субкультури, що прийшла до України з Росії, та 14-річний хлопець — адміністратор іншої групи у телеграм-каналі, який закликав однолітків до конфліктної зустрічі», — розповів начальник сектору ювенальної превенції Дарницького управління поліції Олександр Міщенко.

Правоохоронці провели із підлітками та їх батьками профілактичні бесіди. Канали, у яких поширювалася інформація про зустріч представників субкультури — заблоковані.
Штучне поширення такого руху – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність.
З початку лютого це не перший випадок провокування масових бійок серед підлітків в Україні. Нова молодіжна субкультура прийшла до нас з росії на початку цього року та направлена на використання дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в державі.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: