Стріляв з рушниці у поліцейських: зловмисника досі не затримано
Начальник поліції Києва дав перші коментарі щодо стрілянини в Голосіївському районі. — Актуальні новини Дарницького району

За повідомленням правоохоронців, зловмисник, що відкрив вогонь по поліцейським на Голосіївському проспекті, досі не затриманий. На місце виїхало керівництво Національної поліції, столичної поліції та слідчо-оперативні групи.

За попередньою інформацією, працівники патрульної поліції виїхали на виклик щодо конфлікту у квартирі на проспекті Голосіївському. На місці події власник помешкання здійснив постріл із мисливської рушниці у напрямку поліцейських.

Сайт Дарницького району

Як повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко, внаслідок події правоохоронець отримав вогнепальне поранення руки, а інший чоловік – поранення в обличчя. Після цього зловмисник зачинився в зазначеній квартирі.

«Наразі у столиці введена спеціальна поліцейська операція для затримання зловмисника. Потерпілим надають необхідну медичну допомогу. Вживаються усі заходи, спрямовані на затримання правопорушника. Задіяні спецпризначенці», — зазначив Андрій Крищенко, який зараз перебуває на місці події.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: