Столичні правоохоронці затримали директора громадської організації — сайт Дарницького району
Допомагав громадянам РФ легалізуватися за кордоном. — Актуальні новини Дарницького району

За результатами реалізації оперативної інформації слідчі Дарницького управління поліції за оперативного супроводження Служби безпеки України та за процесуального керівництва окружної прокуратури викрили директора громадської організації, який здійснював діяльність з видачі підроблених документів для громадян РФ та мешканців тимчасово окупованих регіонів України.
Зловмисником виявися місцевий мешканець, 1968 року народження, повідомляє Поліція Києва.
Правоохоронці встановили, що фігурант пропонував клієнтам «допомогу» з виїздом за кордон та подальшим працевлаштуванням в іноземних медичних закладах.

Сайт Дарницького району

Серед послуг: видача міжнародних сертифікатів доброчесності, довідки про набутий досвід, рекомендовані листи та сертифікати про успішне закінчення навчальних курсів.
Проте, насправді документи були підроблені та не мали ніякої юридичної сили.
Такі послуги коштували до 3 тисяч доларів США. В місяць така діяльність приносила до 100 тисяч доларів США.
У рамках кримінального провадження було проведено 16 обшуків: за адресою розташування підприємства та місцем мешкання шахрая.
Вилучено підроблені документи, печатки, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнову бухгалтерію, пристрої для виготовлення відтиску печаток та інші докази злочинної діяльності.

Слідчі повідомили організатору про підозру у скоєнні злочинів, передбачених трьома статтями Кримінального кодексу України.
Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: