Столичні правоохоронці затримали банду, учасники якої залякували киян і вимагали гроші
За скоєні злочини їм загрожує до 12 років ув’язнення. — Актуальні новини Дарницького району

Столичні правоохоронці припинили діяльність групи чоловіків, які залякували киян та вимагали у них гроші. Слідство встановило, що до складу організованої групи входило шестеро осіб, повідомляє Поліція Києва.

Протиправну діяльність організував 29-річний іноземець та залучив до виконання злочинних «завдань» ще п’ятьох чоловіків. У ході досудового розслідування з’ясувалось, що зловмисники заздалегідь збирали інформацію про потенційну жертву та чекали під будинком за місцем проживання, де вимагали гроші. Якщо потерпілі чинили опір, спільники силою саджали їх до автівки та продовжували залякувати, аби «не створювали проблем».

Сайт Дарницького району

У подальшому правопорушники телефонували до потерпілих з погрозами, щоразу вимагаючи здійснити новий «платіж». У разі відмови віддавати зазначену суму, чоловіки обманом через знайомих потрапляли до оселі жертв та, погрожуючи фізичним насильством, забирали з квартири гроші та цінні речі.

Правоохоронці затримали шістьох зловмисників. Фігуранти – раніше не судимі уродженець Дніпропетровщини, 1989 року народження, уродженці іншої держави, 1991 та 1992 років народження, та троє киян 1990, 1995 і 1998 років народження.

Слідчі вже повідомили п’ятьом чоловікам про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146 Кримінального кодексу України — незаконне позбавлення волі або викрадення людини, ч. 5 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, та ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України —  вимагання, за які їм загрожує до дванадцяти років ув’язнення із конфіскацією майна, а шостому – 31-річному киянину, за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України – вимагання, санкція якої передбачає до дванадцяти років ув’язнення.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: