Столичні правоохоронці повідомили про підозру лікарці приватної клініки — сайт Дарницького району
Внаслідок хибного діагнозу постраждала 34-річна жінка. — Актуальні новини Дарницького району

Співробітники Оболонського управління поліції розпочали кримінальне провадження що до дій акушера-гінеколога приватної лікарні.
Правоохоронці встановили, що лікарка поставила неправильний діагноз та, маючи результати досліджень, не провела термінової госпіталізації, чим завдала тяжкі наслідки для пацієнтки.
Відомо, що під час обстеження 34-річної громадянки, лікар акушер-гінеколог встановила у пацієнтки вагітність на ранньому терміні та щодо жодних відхилень не повідомила.
Після консультації жінка повернулась на своє робоче місце, де їй стало зле й вона втратила свідомість.
Потерпілу забрала карета швидкої допомоги та доставила до медичного закладу на проспекті Володимира Івасюка, повідомляє Поліція Києва.

Сайт Дарницького району
В ході проведення оперативних втручань та отриманих аналізів було встановлено заключний діагноз щодо порушення перебігу вагітності із внутрішньою кровотечою.
Слідчими Оболонського управління поліції фігурантці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України — невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого.
Санкція статті передбачає позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий термін.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: