Столичне метро запрацювало, проте деякі дороги досі заблоковані (фото)
Комунальники продовжують боротися з наслідками негоди. — Актуальні новини Дарницького району

Потужна злива і ураганний вітер наробили чимало лиха у столиці. Затоплені станції «Берестейська» та «Академмістечко» вже відновили свою роботу, а от на дорогах міста ситуація поки що невтішна.

Так, на вул. Мальовничій і Верховинній було зруйновано дорожнє покриття. Патрульні перекрили рух по цих вулицях, але о 14:58 організували проїзд транспорту по вул. Котельникова і Шепетівській. Аналогічну проблему — руйнування дороги — виявило після зливи на Віноградарі, де також перекрили вулицю.

Сайт Дарницького району

Крім того, дорога пошкоджена і на пр. Правди. Рух авто з боку вулиці Івашкевича в напрямку проспекту Правди обмежений. Патрульні організували об’їзд по вулиці Вишгородській, пише Realist.

Також обмежено рух по проспекту Правди з боку проспекту Свободи в напрямку вулиці Вишгородській. Рух направлено по паралельній другорядній дорозі.

На вул. Верхній Вал на проїжджу частину впало дерево. Рух транспорту було частково ускладнено, але о 15:20 дерево прибрали і транспорт поїхав в звичайному режимі.

Ще одне дерево впало на проїжджу частину на проспекті Перемоги 148/1. Рух транспорту частково обмежено в зв’язку з аварійними роботами. Автомобілі пустили в об’їзд через перехрестя вулиці Чорнобильська і проспект Перемоги.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: