Шукали криптовалюту, а забрали долари: до киянина увірвалися з обшуком
Правоохоронці застосовували силу на очах у дітей. — Актуальні новини Дарницького району

У середу, 28 квітня, відомий київський блогер та системний інженер Слава Масонський (В’ячеслав Маковійчак) повідомив на своїй сторінці у Facebook, що у його квартирі пройшов обшук. За словами чоловіка, представники кіберполіції та ГУНП увірвалися до його помешкання у пошуках криптовалюти, а закінчилося все конфіскацією телефону, комп’ютера та двох тисяч доларів. Зв’язатися з адвокатом йому не дали можливості.

«Ще в під’їзді на мене напав «опер» розмірами в два рази більше мого, вибивши телефон з рук. Далі, піднявши мій телефон, побіг до вхідних дверей моєї квартири, де стояла моя дружина і двоє трирічних дітей. Дружина відкрила двері, тому що почула крики. Вони намагалися увірватися в мою квартиру і забрати телефон у дружини, до якої так само застосовували силу на очах двох малолітніх дітей», — пише Масонський.

Сайт Дарницького району

У коментарях до допису чоловік повідомив, що йому інкримінують три статті: 190 ККУ (шахрайство), 361 ККУ (незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж), 200 ККУ (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнанням для їх виготовлення).

«Це діджіталізація, спасибі Авакову і Зеленському. Забрали 2 тис.дол, мій комп’ютер і телефон. Залишили близько 1 тис. грн на дітей. Мило», — пише блогер.

Нагадаємо, у липні 2020 року невідомі вночі спалили автомобіль Маковійчака. Тоді чоловік заявив, що ця ситуація – не випадковість, і він розцінює її як загрозу йому та його родині.

«Конфлікт останнім часом у мене був тільки один — з Карпюком Андрієм Вікторовичем, власником магазину STYLUS.ua. Нещодавно він, тиснучи на мене, подав позов до суду з вимогою виплатити якийсь моральний збиток. В травні я подав заяву в поліцію про злочинні схеми Карпюка, після чого об’єднував зусилля з іншими ошуканими покупцями для спільної заяви в правоохоронні органи і закриття даного магазину», — писав тоді Маковійчак на своїй сторінці у Facebook.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: