СБУ розглядає три версії падіння гелікоптера у Броварах — сайт Дарницького району
Триває слідство. — Актуальні новини Дарницького району

В середу, 18 січня, станом на 17.00 пошуково-рятувальні роботи на місці трагедії у Броварах були закінчені. За офіційною інформацією від ДСНС, усього загинуло 14 осіб, з них одна дитина.

Постраждало 25 осіб, з них 11 дітей. В опіковому центрі знаходиться 10 осіб, з них 4 дітей. У Броварській лікарні наразі перебуває 5 осіб, з них 2 дітей. За інформацією медиків, стан пацієнтів стабільний.

Наразі Кабінетом міністрів створено спеціальну робочу групу для розслідування трагедії у Броварах.

Новини Дарницького району

СБУ розпочала провадження щодо падіння гелікоптера і розглядає декілька версій події:
порушення правил польоту;
технічна несправність гелікоптера;
умисні дії щодо знищення транспортного засобу.


Крім того, слід зауважити, що ці єврокоптери іноді втрачають у польоті несучий гвинт та страждають «потенційно катастрофічним збоєм у конструкції», пише ІНФОРМАТОР.

«За цими гелікоптерами тягнеться шлейф катастроф», — коментує подію український військовик, полковник запасу ЗСУ, військовий експерт Олег Жданов.

Сайт Дарницького району

Проте, у мережі з’являються й інші версії. Так, Denys Bondar вважає, що саме «корупція українських посадовців вбиває невинних людей». Zalman Shuher назвав причиною трагедії жадібність українських чиновників та «літаючі французькі заплічники Авакова».

На сьогодні співробітники СБУ проводять комплекс слідчо-оперативних заходів, щоб встановити всі причинно-наслідкові зв’язки і деталі трагедії.


Міська влада зараз надає всю необхідну допомогу постраждалим, які знаходяться в лікарні та опіковому центрі у Києві — матеріальну, фінансову та психологічну підтримку.

«З родинами загиблих та постраждалих працюють фахівці, надається всебічна допомога. Жодна родина не залишиться без підтримки», — повідомив голова міста Ігор Сапожко.
Якщо ви маєте можливість та бажання допомогти родинам постраждалих та загиблих, прохання спрямовувати кошти на банківський рахунок:
Броварська міськрайонна організація Червоного Хреста України
IBAN:UA763003460000026009098965501 в АТ «Sense bank» у м.Київ
МФО 300346, код 25950797

Призначення платежу: Благодійна допомога родинам загиблих та постраждалих внаслідок трагедії 18.01.2023 р.Присоединяйтесь к нам: