Розійшлися шви: в Києві чоловік стік кров’ю посеред вулиці
Усі обставини події встановлять правоохоронці. — Актуальні новини Дарницького району

У четвер, 8 липня, в Києві просто посеред вулиці померла людина. Перехожі зателефонували у швидку допомогу та повідомили, що на проспекті Перемоги, 10 на землі лежить скривавлений чоловік без ознак життя. Прибувши на місце події, медики констатували смерть.

За попередньою інформацією правоохоронців, у чоловіка нібито розійшлися післяопераційні шви. В даний час поліція з’ясовує обставини події.

Сайт Дарницького району

За словами лікаря поліклініки Оболонського району Києва Людмили Сердюк, припущення про те, що потерпілого виписали зі свіжими післяопераційними швами, звучить абсурдно. У даному випадку можна припустити, щонайменше, два варіанти розвитку подій. Або чоловік покинув лікувальний заклад, не повідомивши про це лікарів, тобто просто втік. Або ж має місце кримінальна складова – заподіяння тяжкого тілесного ушкодження, пишуть Факти.

Що ж стосується самого аспекту крововтрати, то травматичний шок, пов’язаний із втратою крові, розвивається при втраті більше 30% об’єму крові, що циркулює в організмі. Це близько півтора-двох літрів. Якщо кров йде з темпом 150 мл/хв, то летальний результат від крововтрати може настати через 15-20 хв. Врятувати такого потерпілого можна тільки в разі негайного надання першої допомоги.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: