Протягом року квартири у Києві подорожчали на 25%
Причиною росту цін став підвищений попит на нерухомість. — Актуальні новини Дарницького району

Протягом року первинна нерухомість в столиці зросла у ціні до 25%. За словами президента Спілки спеціалістів з нерухомого майна України Віктора Несіна, подорожчання пов’язане з активним попитом на квартири.

«Наразі спостерігається спад ажіотажу на придбання нерухомості, ціни стабілізувалися. Активне зростання цін спостерігалося з березня до початку вересня поточного року. Зростання цін було викликане активним попитом. Щоправда, він був не на всі сегменти нерухомості. А в основному лише на первинну нерухомість. Тобто на будинки, які ось-ось повинні вводитися в експлуатацію або були введені в експлуатацію і в них первинні інвестори зробили ремонт. Відповідно, саме на такі квартири зросли ціни. Ми спостерігали таку картину, коли на Харківському масиві далеко від метро однокімнатна квартира коштувала від 80 тисяч доларів. Зрозуміло, що метраж цієї квартири більший, ніж у старих будинках, але ціна житла в таких багатоповерхівках сягала 100 тисяч доларів. Це досить дорого. Все це було викликане попитом на житло», – сказав В. Несін виданню ГолосUA.

Сайт Дарницького району

За його словами, ціни на вторинному ринку нерухомості зросли на 10-15%.

«Якщо підсумовувати, то ціни на первинну нерухомість з ремонтом, яку вже було введено в експлуатацію, підвищилися цього року на 20-25%. Відповідно, за первинним ринком підтягнувся і вторинний ринок. Тут квартири подорожчали на 10-15%», — резюмував В. Несін.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: