Прохід до станції метро «Осокорки» досі закритий: місцеві вимагають покарати винних
Коли закінчиться будівництво – невідомо. — Актуальні новини Дарницького району

Жителі Дарницького району Києва продовжують вимагати відновлення благоустрою на пішохідному майданчику поблизу станції метро «Осокорки». Через будівельні роботи, що розпочалися тут ще рік тому, довкола зазначеної території (у бік вулиці Є.Чавдар та парних номерів будинків вздовж проспекту М.Бажана) було встановлено суцільне огородження, яке перекрило єдиний короткий безпечний шлях підземним переходом до метро та до зупинок громадського транспорту для десятків тисяч мешканців мікрорайонів №№ 6, 2, 3, 4 житлового масиву Осокорки.

Сайт Дарницького району

Згідно документації, роботи повинні були завершитись ще 25 березня 2021 року. Натомість, будівельний майданчик пустував кілька місяців, що призвело до зриву термінів. Регулярні роботи відновились лише після звернення місцевих мешканців у КМДА та КП «Київблагоустрій». Проте, головну проблему це не вирішило – перехід залишається закритим на невизначений термін.

Згідно відповіді КП «Київблагоустрій», територія огороджена «для утримання ділянки в належному санітарному стані та її охорони».

Жителі району налаштовані рішуче – наступним кроком стане запит на проведення перевірки дозвільної документації виконавця робіт та вимоги притягнути до відповідальності винних у зриві термінів здачі об’єкту.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: