Ветеринарна клініка «Омега-Вет»
Ветеринарна клініка «Омега-Вет» знаходиться в Дарницькому районі за адресою: вул. Лариси Руденко, 10Г. Працює з домашніми тваринами: собаки, коти, гризуни. Пропонує широкий спектр ветеринарних послуг за лояльними та доступними цінами: терапія, діагностика, лікування захворювань різного направлення та складностей, хірургічні втручання, косметологічні та профілактичні процедури для тварин.  

Ставлення персоналу клініки до мохнатих, чудових, маленьких друзів з турботою, любов’ю та повагою, щоб і їх власники відчували задоволення від стану здоров’я улюбленця.

Омега-Вет щільно співпрацює з зооволонтерами, поважаючи їх працю та велике серце, адже їх підопічні, як ніхто потребують допомоги.

Ветлікарі «Омега-Вет» мають високу кваліфікацію та достатній досвід в лікуванні домашніх тварин. Підвищують свою кваліфікацію та стежать за останніми тенденціями у галузі ветеринарної медицини.

Ветклініка пропонує планові та екстрені візити. Для зручностей відвідування, прийом ведеться як за записом, так і надання швидкої допомоги. Мають власну аптеку, де можна придбати ліки для тварин.

Наша адреса: вул. Лариси Руденко, 10Г.

На час військового стану графік роботи: 10.00-20.00.

Наші контакти: (067) 371 8379; (073) 321 6932

Наш сайт.Присоединяйтесь к нам: